Petr Zdeněk - Alegorie Pravčické brány

Olej na sololitu, 37x77 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk. Rámováno.

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

68972. Alegorie Pravčické brány
Dražba ukončena:25.11.2021 22:45:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč