Petr Válek - VAPE - Ptačí svačina

Olej na plátně, 36x51 cm. Signováno vpravo dole VAPE 2008 Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 52 cm

o autorovi: 1976
Malíř autodidakt, vyučený kameník. Kromě hudby experimentuje i ve výtvarném umění, od r. 2004 se mu věnuje profesionálně. Žije v Loučné nad Desnou, kde má i svůj ateliér.

98862. Ptačí svačina
Dražba ukončena:16.07.2023 20:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč