Olej na plátně, 36x51 cm. Signováno vpravo dole VAPE 2008 Rámováno.
Nejdelší strana: 52 cm
o autorovi: 1976
Malíř autodidakt, vyučený kameník. Kromě hudby experimentuje i ve výtvarném umění, od r. 2004 se mu věnuje profesionálně. Žije v Loučné nad Desnou, kde má i svůj ateliér.