Petr Válek - VAPE - Mona Lisa

Kombinovaná technika (ofset a malba), 55x35 cm. Nesignováno. Nerámováno.

o autorovi: 1976
Malíř autodidakt, vyučený kameník. Kromě hudby experimentuje i ve výtvarném umění, od r. 2004 se mu věnuje profesionálně. Žije v Loučné nad Desnou, kde má i svůj ateliér.

71860. Mona Lisa
Dražba ukončena:27.01.2022 23:21:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč