Olej na plátně, 80x60 cm. Signováno vpravo dole VAPE 2011. Nerámováno.
o autorovi: 1976
Malíř autodidakt, vyučený kameník. Kromě hudby experimentuje i ve výtvarném umění, od r. 2004 se mu věnuje profesionálně. Žije v Loučné nad Desnou, kde má i svůj ateliér.