Petr Válek - VAPE - Hello Kitty

Kombinovaná technika (ofset), 70x50 cm. Signováno vpravo dole VAPE. Nerámováno.

o autorovi: 1976
Malíř autodidakt, vyučený kameník. Kromě hudby experimentuje i ve výtvarném umění, od r. 2004 se mu věnuje profesionálně. Žije v Loučné nad Desnou, kde má i svůj ateliér.

77589. Hello Kitty
Dražba ukončena:25.05.2022 22:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč