Petr Straník - Valkýrie

Olej na desce, 125x62 cm. Signováno vpravo dole Straník 18. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1987

82680. Valkýrie
Dražba ukončena:01.09.2022 22:47:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč