Petr Straník - Dasha akt

Olej na kartonu, 30x34 cm. Signováno vpravo dole Straník. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1987

81088. Dasha akt
Dražba ukončena:27.07.2022 20:58:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč