Petr Straník - Akt 2021

Olej na desce, 60x124 cm. Signováno vpravo dole Straník 21. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1987

82650. Akt 2021
Dražba ukončena:01.09.2022 22:36:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč