Petr Straník - Akt - ženská záda

Olej na desce, 14x10 cm. Signováno vlevo nahoře Straník 21. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1987

79145. Akt - ženská záda
Dražba ukončena:30.06.2022 22:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč