Olej na desce, 60x40 cm. Signováno vlevo uprostřed Štambach 95. Olištováno.
Stav: Malba mírně poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 60 cm
o autorovi: Designér ve firmě atelier344, realizující výtvarné a environmentální projekty pro děti.