Petr Štambach - Konvolut 2 prací - Sluneční zář

Oleje na desce, obě 50x47 cm. Signovány vpravo dole Štambach 96. Nerámovány.

o autorovi: Designér ve firmě atelier344, realizující výtvarné a environmentální projekty pro děti.

94411. Konvolut 2 prací - Sluneční zář
Dražba ukončena:07.05.2023 20:08:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč