Petr Štambach - Hory

Olej na plátně, 65x106 cm. Nesignováno Nerámováno.

Stav: Malba poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 106 cm

o autorovi: Designér ve firmě atelier344, realizující výtvarné a environmentální projekty pro děti.

94407. Hory
Dražba ukončena:07.05.2023 20:07:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč