Petr Šeda - Šimpanz III.

Akryl na plátně, 90x80 cm. Signováno vzadu Šeda 2025. Nerámováno.

Nejdelší strana: 90 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

doporučujeme
154305. Šimpanz III.
Zbývá:27 dnů, 19 hodin
Konec dražby:26.02.2026 22:03:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč