Petr Šeda - Šimpanz

Nejdelší strana: 80 cm

Akryl na plátně, 80x80 cm. Signováno vpravo dole Šeda. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

128757. Šimpanz
Zbývá:27 dnů, 14 hodin
Konec dražby:28.11.2024 20:53:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč