Petr Šeda - Nosorožec VI.

Akryl na plátně, 100x100 cm. Signováno vzadu Šeda 2025. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

151079. Nosorožec VI.
Dražba ukončena:11.12.2025 22:08:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč