Petr Šeda - New York City II.

Akryl na plátně, 90x90 cm. Signováno vpravo dole Šeda. Nerámováno.

Nejdelší strana: 90 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

116772. New York City II.
Dražba ukončena:12.06.2024 20:08:51
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč