Petr Šeda - Buvol

Akryl na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Šeda. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

velký formát
119798. Buvol
Zbývá:30 dnů, 1 hodin
Konec dražby:01.08.2024 20:47:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 300 Kč