Olej na sololitu, 100x100 cm. Signováno vpravo dole Rýdlo. Rámováno.
Nejdelší strana: 105 cm
o autorovi: 1945, Jaroměř
Malíř, sklářský výtvarník. Studoval malbu na skle na SUPŠ sklářské v Železném Brodě (1960-64) a sklářské výtvarnictví a malbu u prof. Libenského a J. Soukupa na VŠUP v Praze (1963 - 69). Je majitelem mnoha cen, mimo jiné i zasloužilý umělec.