Petr Pavliňák - Mokřady

Olej na kartonu, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Pavliňák 2023. Nerámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1946
Malíř, fotograf, historik umění, galerista. Studoval propagační výtvarnictví na SPŠS v Ostravě, teorii a dějiny kultury na FF UP v Olomouci, dějiny umění na FF UK v Praze a uměleckou fotografii na LK v Ostravě. Pracoval jako samostatný výtvarník v podnicích Severomoravského kraje. Od r. 1990 je majitelem Výtvarného centra Chagall v Ostravě. Věnuje se galerijní, kurátorské a vydavatelské činnosti. Zabývá se užitou grafikou a grafickým designem, také malbou a fotografií. Je členem UVU ČR a Středočeského sdružení výtvarníků.

123741. Mokřady
Zbývá:7 dnů, 6 hodin
Konec dražby:26.09.2024 22:00:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 300 Kč