Petr Mirčev - Dáma v negližé

Olej na plátně, 40x60 cm. Signováno vlevo dole MIrčev 06. Rámováno.

o autorovi: 1968
Český malíř. Studoval u malíře Petra Škorpíka krajinářství, maluje podle přírody a svých dojmů.

Petr Mirčev
64994. Dáma v negližé
Dražba ukončena:29.09.2021 21:59:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč