Olej na sololitu, 31x24 cm. Signováno vlevo dole Mazač. Rámováno.
o autorovi: 1976 Narodil se ve Valašském Meziříčí, český malíř, grafik, spisovatel a básník. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč