Uvedené dílo může obsahovat prvky násilí, erotický či sexuální obsah.

Vhodné pouze pro starší 18 let.

zpět do aktuální aukce zobrazit obsah

Petr Mazáč

67344. Otevřená 1

popis: Olej na plátně, 55x40 cm. Signováno vlevo dole Mazač. Nerámováno.

o autorovi: 1976
Narodil se ve Valašském Meziříčí, český malíř, grafik, spisovatel a básník. Na aukčním trhu se jeho dílo prozatím neobjevuje.

dražba ukončena: 28.10.2021 21:07:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 12 000 Kč