Uvedené dílo může obsahovat prvky násilí, erotický či sexuální obsah.

Vhodné pouze pro starší 18 let.

> zpět do aktuální aukce > zobrazit obsah

Petr Mazáč - Otevřená 1

Olej na plátně, 55x40 cm. Signováno vlevo dole Mazač. Nerámováno.

o autorovi: 1976
Narodil se ve Valašském Meziříčí, český malíř, grafik, spisovatel a básník.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

67344. Otevřená 1
Dražba ukončena:28.10.2021 21:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč