Petr Mazáč - Nejkrásnější květ

Nejdelší strana: 70 cm

Olej na kartonu, 70x50 cm. Monogramováno vlevo dole MP. Nerámováno.

o autorovi: 1976
Narodil se ve Valašském Meziříčí, český malíř, grafik, spisovatel a básník.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

104481. Nejkrásnější květ
Dražba ukončena:15.10.2023 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč