Olej na kartonu, 39x32 cm. Monogramováno vlevo dole MP. Rámováno.
Nejdelší strana: 50 cm
o autorovi: 1976
Narodil se ve Valašském Meziříčí, český malíř, grafik, spisovatel a básník.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč