Petr Mazáč - Léto

Akryl na kartonu, 70x50 cm. Signováno vlevo dole MP. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1976
Narodil se ve Valašském Meziříčí, český malíř, grafik, spisovatel a básník.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

97985. Léto
Dražba ukončena:02.07.2023 20:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč