Petr Lichtenberg - Škoda Popular

Akryl na plátně, 45x80 cm. Signováno vlevo dole Lichtenberg P. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

top
117615. Škoda Popular
Zbývá:3 dnů, 6 hodin
Konec dražby:27.06.2024 22:25:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:8 500 Kč