Akryl na plátně, 75x75 cm. Signováno vpravo dole Lichtenberg P. Nerámováno.
Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.
Nejdelší strana: 75 cm
o autorovi: 1970
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč