Petr Lichtenberg - Abandoned car in forest

Akryl na plátně, 60x50 cm. Signováno vlevo dole Lichtenberg P. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce. Lakováno saténovým lakem.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

151137. Abandoned car in forest
Dražba ukončena:11.12.2025 23:16:29
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč