Petr Kuba - Dravec

Reliéf - kov, 20x21 cm.  Značeno Kuba. Rámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1958
Sochař, malíř. Studoval na VŠUP v Praze u J. Malejovského a K. Gebauera. Věnuje se malbě a plastice. Sochařské objekty a reliéfy tvoří v cínu jako plastické obrazy. Často ve svých sochách využívá geometrické znaky ve funkci symbolu (trojúhelník).

89206. Dravec
Zbývá:2 dnů, 20 hodin
Konec dražby:29.01.2023 20:04:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:700 Kč