Petr Jedlička - Z cyklu tváře I.

Kombinovaná technika, 66x57 cm Nesignováno Olištováno.

Stav: Bez poškození Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

o autorovi: 1953
Studoval na AVU v Sofii.
Inspiroval se novou figurací, expresivní tvorbou figur a tváří. Vystavuje u nás i v zahraničí.

79746. Z cyklu tváře I.
Dražba ukončena:19.06.2022 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč