Kombinovaná technika, 66x57 cm Nesignováno Olištováno.
Stav: Bez poškození Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.
o autorovi: 1953
Studoval na AVU v Sofii.
Inspiroval se novou figurací, expresivní tvorbou figur a tváří. Vystavuje u nás i v zahraničí.