Petr Jaroš

67343. Údolí řeky

popis: Olej na plátně, 46x66 cm. Signováno vpravo dole Petr Jaroš. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1859 - 1929

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170.000 Kč.

dražba ukončena: 28.10.2021 21:17:03

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 8 000 Kč