Petr Jaroš - U rybníka

Olej na kartonu, 37x50 cm. Signováno vlevo dole Petr Jaroš. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1859 - 1929

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

304408. U rybníka
Dražba ukončena:12.04.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 700 Kč