Petr Jaroš - Schůzka při úplňku

Olej na plátně, 65x54 cm, signováno vlevo dole Petr Jaroš, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1859 - 1929

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

12691. Schůzka při úplňku
Dražba ukončena:21.09.2017 21:21:08
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 700 Kč