Petr Jaroš

59759. Pohled na Hradčany - VELKÝ FORMÁT

popis: Olej na plátně, 106x140 cm. Signováno vpravo dole Petr Jaroš 1919. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1859 - 1929

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170.000 Kč.

zbývá: 18 dnů, 16 hodin

konec dražby: 26.05.2021 19:25:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 29.04.2021 23:06:07 2533