Petr Jaroš - Pohled na Hradčany - VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 106x140 cm. Signováno vpravo dole Petr Jaroš 1919. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1859 - 1929

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

59759. Pohled na Hradčany - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:26.05.2021 19:35:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč