Petr Jaroš - Kvetoucí louka

Olej na plátně, 65x80 cm. Signováno vlevo dole Petr Jaroš. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 86 cm

o autorovi: 1859 - 1929

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
115472. Kvetoucí louka
Dražba ukončena:29.05.2024 20:37:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč