Petr Jaroš - Klidná řeka

Kombinovaná technika, 24x35 cm. Signováno vpravo dole Petr Jaroš. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1859 - 1929

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

vydraženo top
94516. Klidná řeka
Dražba ukončena:07.05.2023 21:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč