Petr Jaroš - Soubor 3 obrazů

Všechny olej na kartonu, jednotný rozměr 48x68 cm, všechny signovány Petr Jaroš, rámovány.

1859, Praha - 1929, Praha
Žák H. Ullíka v Praze a J. Kautského ve Vídini. Dále studia v Mnichově a v Drážďanech. Malíř, krajinář. Často se zabýval motivy Chodska.

Pozn.: Rámy i malby poškozeny. Malby částečně setřelé.

2495. Soubor 3 obrazů
Dražba ukončena:28.05.2015 21:04:34
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč