Petr Jaroš - Párové obrazy - Jaro a Podzim

Oleje na plátně, 70x100 cm, oba signovány Petr Jaroš, rámovány.

1859, Praha - 1929, Praha
Žák H. Ullika v Praze a J. Kautského ve Vídini. Dále studia v Mnichově a v Drážďanech. Malíř, krajinář. Často se zabýval motivy Chodska.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny. Malby poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

5707. Párové obrazy - Jaro a Podzim
Dražba ukončena:29.09.2016 21:39:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč