Petr Jaroš - Jaro ve vesnici

Olej na kartonu, 56x35 cm, signováno vpravo dole Petr Jaroš, rám.

1859, Praha - 1929, Praha
Žák H. Ullika v Praze a J. Kautského ve Vídini. Dále studia v Mnichově a v Drážďanech. Malíř, krajinář. Často se zabýval motivy Chodska.

6097. Jaro ve vesnici
Dražba ukončena:27.10.2016 18:58:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč