Petr Jaroš - Borovice u řeky

Akvarel, 39x53 cm, signováno vpravo dole Petr Jaroš 1921, rám, zaskleno.

1859, Praha - 1929, Praha
Žák H. Ullíka v Praze a J. Kautského ve Vídini. Dále studia v Mnichově a v Drážďanech. Malíř, krajinář. Často se zabýval motivy Chodska.

2953. Borovice u řeky
Dražba ukončena:01.10.2015 20:56:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:2 300 Kč