Akryl na DTD desce. 125x100 cm. Signováno vpravo dole Hyldebrant 9/14. Nerámováno.
Pozn.: Součástí díla je převozní box pro bezpečnou manipulaci a posudky od zahraničních galerií a kritiků moderního umění.
Nejdelší strana: 125 cm
o autorovi: Každý můj obraz je originál. Malba vypovídá konkrétní příběh. Proto všechny moje obrazy mají vlastní text a hudbu. Jedině ucelený koncept má pro mě tu pravou výpovědní hodnotu.
Všechny moje práce mají jiný, originální formát, také bohatou dokumentaci a unikátní videa. V mém umění se rovněž odráží i můj životní příběh. Vzhledem ke svým zdravotním problémům, handicapu a úmrtí v rodině mě obklopuje mnoho temné inspirace. Já chci tyto negativní věci neustále překonávat svým uměním. Malováním, hudbou a psaním textů. Každý rok vytvořím jedno, maximálně 2 velká díla. Učím se stále složitější a komplexnější tvorbou posouvat hranice sama sebe. Netuším
kolik času mi ještě zbývá a tak jsou moje obrazy jako pomyslná jeskynní malba s nápisem: „BYL JSEM TADY“.
„Naše existence je opičí kalich prehistorie
Ztuhlý do tvarů chladem vln
Byli jsme rezavou jehlou v srdci času
Dotkni se lávy dřív, než se staneš její součástí“
Opakovaně publikován v surrealism_gallery, PopSigns Art Curator a mnoha dalších.
Virtuální galerie UK Manchester Art - EscapeArt Magazine
Vítěz ADi Coaching and Submission Sponsorship 2020
Virtualní výstava - London – Athens, Art Number 23 Gallery
spolupráce s Context artgallery – Itálie
M.A.D.S. galerie – interaktivní výstava v Miláně a Kanárských ostrovech