Olej na desce, 85x70 cm. Signováno vpravo dole Petr Hampl 97. Rámováno.
o autorovi: 1943, Praha V letech 1960-1967 studoval na AVU v Praze u prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka. Jeho díla pastelovou barevností připomínají fresky.