Petr Hampl - Rozhovor

Olej na desce, 85x70 cm. Signováno vpravo dole Petr Hampl 97. Rámováno.

o autorovi: 1943, Praha
V letech 1960-1967 studoval na AVU v Praze u prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka. Jeho díla pastelovou barevností připomínají fresky.

65149. Rozhovor
Dražba ukončena:30.09.2021 21:46:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč