Petr Hampl

60800. Honosná dáma

popis: Akryl na plátně, 100x95 cm. Signováno vpravo dole Petr Hampl 2012. Nerámováno.

dražba ukončena: 30.06.2021 21:16:41

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 100 Kč