Petr Hampl - Dívčí akt II.

Olej na plátně, 45x35 cm. Signováno vpravo dole Petr H. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1943, Praha
V letech 1960-1967 studoval na AVU v Praze u prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka. Jeho díla pastelovou barevností připomínají fresky.

302929. Dívčí akt II.
Dražba ukončena:29.12.2019 20:16:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 000 Kč