Olej na plátně, 45x35 cm. Signováno vpravo dole Hampl P. Rámováno.
o autorovi: 1943, Praha
V letech 1960-1967 studoval na AVU v Praze u prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka. Jeho díla pastelovou barevností připomínají fresky.