Petr Hampl - Dívčí akt I.

Olej na plátně, 45x35 cm. Signováno vpravo dole Hampl P. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1943, Praha
V letech 1960-1967 studoval na AVU v Praze u prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka. Jeho díla pastelovou barevností připomínají fresky.

303005. Dívčí akt I.
Dražba ukončena:02.01.2020 20:10:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč