Petr Bezruč - Soubor 5 knih

Soubor obsahuje:

1. Druhý břeh, litografie Petra Dillingera. Neprodejný soukromý tisk ve 300 výtiscích, z toho 50 na ručním hollandu. Tento má číslo 49. Podpis autora a vydavatele Kristiana Fanty. Vydáno v Brně roku 1937.
2. Ženy, báseň Euripidova. Sněžné na Moravě roku 1957.
3. Stužkonoska modrá, ilustroval Max Švabinský. Vydal Čs. spisovatel, Praha 1952. Do knihy vložen lístek s podpisy autora a ilustrátora.
4. Návrat. Pluh. Dvě básně ze Slezských písní. Dřevoryt Jan Hála. Vydáno 200 číslovaných výtisků v Blatné roku 1933. Tento výtisk má číslo 21.Podpis autora na titulním listu.
5. Šest slezských písní. Ilustroval devíti kresbami Jožka Baruch. Vydala Pobeskydská jednota slezská, Frydek 1935. Vydáno 120 výtisků, tento má číslo 20.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Petr Bezruč
55501. Soubor 5 knih
Dražba ukončena:14.01.2021 22:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč