Kombinovaná technika, 68x100 cm, signováno dole uprostřed Chalabala 1992, rám, plexisklo.
1946, Jihlava - 1999
Student AVU (1978; prof. A. Paderlík). Věnoval se malbě, keramickým mozaikám, reliéfům a sklářské tvorbě. Od expresivní realistické malby postupně přechází k hlubšímu zájmu o člověka. Lidé v jeho obrazech vedou dialogy a dostávají se do vzájemných vztahů.
Pozn.: Mírně poškozeno.