Peter Philipp Wolf - Allgemaine Geschichte der Jesuitem I

18x12 cm, 440 stran. Autor Peter Philipp Wolf. Vydáno v Lisabonu u Pombala v roce 1792. Vazba z 19. století. Velká mědirytina u titulní strany.

Pozn.: Mírně poškozeno.

127363. Allgemaine Geschichte der Jesuitem I
Zbývá:29 dnů, 17 hodin
Konec dražby:21.11.2024 20:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč