Peter Miko - Soubor 4 prací: 2x Abstrakce, Akt, Křehkost

Různé kombinované techniky na plátně, od 24x18 cm do 70x50 cm. Všechny signovány Miko 2020. Nerámovány.

51898. Soubor 4 prací: 2x Abstrakce, Akt, Křehkost
Dražba ukončena:29.10.2020 20:51:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 29.10.2020 20:37:44 7418
500 Kč 02.10.2020 7:26:34 3425