Peter Miko - Kompozice s vejci

Akryl na plátně 60x50 cm. Signováno vpravo dole Miko 2019. Nerámováno.

38895. Kompozice s vejci
Dražba ukončena:12.12.2019 20:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč